DEŠIMT +

„Dešimt+“ – tai būrys šiandien kuriančių ir dirbančių garbingų asmenybių. Tai didžiausias Lietuvos turtas ir stiprybė. Vertinkite čia pateiktus autoritetus, siūlykite savo kolegas, draugus, pažįstamus ar nepažįstamus, bet Jūsų gerbiamus žmones. Balsuokite už esamus, aptarinėkite, diskutuokite. Taip gims žymiausių ir daugiausiai per nepriklausomybės dešimtmečius Lietuvai nusipelniusių žmonių sąrašas. Išryškės tikrasis elitas ir tikroji LIETUVA. Juos turime pažinti.

Neskirstykime žmonių į emigravusius ir likusius.  Nerūšiuokime pagal gimtąją kalbą ar politines pažiūras.  Vertinkime pagal indėlį garsinant Lietuvą ir kuriant šalies gerovę.

Asmenybes skirstome pagal 11 skirtingų veiklos sričių. Nuo gegužės kas mėnesį susumuosime Jūsų simpatijas ir apie kiekvienoje kategorijoje daugiausiai dėmesio sulaukusią asmenybę parengsime video reportažą. Juos irgi rasite mūsų svetainėje.

Labiausiai Lietuvai nusipelniusius žmones pakviesime susitikti, pasidalinti geromis naujienomis ir patirtimis. Jums būtinai apie tai pranešime.

Balsuoti iš to paties kompiuterio už tą patį asmenį galima kartą per parą. Norėdami išlaikyti korektišką svetainės toną, komentarus publikuojame tik peržiūrėję jų turinį.

"Folkšokas 2017" - jau šį šeštadienį!!!

Logoshock2 Susitinkame rugpjūčio 19 d. 21.00 val. Klaipėdos Teatro aikštėje!
Skaityti daugiau »

Legendinis "Folkšokas" sugrįžta!

Logoshock Rugpjūčio 19 d., 21.00 val. Klaipėdos Teatro aikštėje griaudės "Folkšokas 2017"!
Skaityti daugiau »

Yra šalis - nėra pinigų? Nesąmonė! (2)

lampa Kiek Lietuvoje reikia valstybės tarnautojų, kad pakeistų elektros lemputę? Skaičiuojam: vieno vyr. specialisto, kuris lemputę laiko. Tada keturių specialistų, kurie suka stalą, ant kurio stovi vyr. specialistas.
Skaityti daugiau »

Siūlyk kandidatą!