DEŠIMT +

„Dešimt+“ – tai būrys šiandien kuriančių ir dirbančių garbingų asmenybių. Tai didžiausias Lietuvos turtas ir stiprybė. Vertinkite čia pateiktus autoritetus, siūlykite savo kolegas, draugus, pažįstamus ar nepažįstamus, bet Jūsų gerbiamus žmones. Balsuokite už esamus, aptarinėkite, diskutuokite. Taip gims žymiausių ir daugiausiai per nepriklausomybės dešimtmečius Lietuvai nusipelniusių žmonių sąrašas. Išryškės tikrasis elitas ir tikroji LIETUVA. Juos turime pažinti.

Neskirstykime žmonių į emigravusius ir likusius.  Nerūšiuokime pagal gimtąją kalbą ar politines pažiūras.  Vertinkime pagal indėlį garsinant Lietuvą ir kuriant šalies gerovę.

Asmenybes skirstome pagal 11 skirtingų veiklos sričių. Nuo gegužės kas mėnesį susumuosime Jūsų simpatijas ir apie kiekvienoje kategorijoje daugiausiai dėmesio sulaukusią asmenybę parengsime video reportažą. Juos irgi rasite mūsų svetainėje.

Labiausiai Lietuvai nusipelniusius žmones pakviesime susitikti, pasidalinti geromis naujienomis ir patirtimis. Jums būtinai apie tai pranešime.

Balsuoti iš to paties kompiuterio už tą patį asmenį galima kartą per parą. Norėdami išlaikyti korektišką svetainės toną, komentarus publikuojame tik peržiūrėję jų turinį.

Yra šalis - nėra pinigų? Nesąmonė! (2)

lampa Kiek Lietuvoje reikia valstybės tarnautojų, kad pakeistų elektros lemputę? Skaičiuojam: vieno vyr. specialisto, kuris lemputę laiko. Tada keturių specialistų, kurie suka stalą, ant kurio stovi vyr. specialistas.
Skaityti daugiau »

Yra šalis - nėra pinigų? Nesąmonė! (1)

Zulu Valdžia nustemba, kad vaiko reikalais Lietuvoje rūpinasi 14 institucijų, bet vieno vaikuko apsaugoti nuo uždaužymo negali jos visos kartu sudėtos. Tai štai ir pasidomėkim bent trumpai, ko vertos ir kaip atrodo mūsų valstybinės tarnybos.
Skaityti daugiau »

Su Kovo 11-ąja!

kovo11LCVAnuotr Su švente, su mūsų visų Kovo 11-ąja!
Skaityti daugiau »

Siūlyk kandidatą!