Žurnalistai - Edmundas Jakilaitis

jakilaitis

Edmundas Jakilaitis

Televizijos žurnalistas, laidų vedėjas, prodiuseris.

Kuria ir prodiusuoja televizijos laidas, veda pokalbių laidas, debatus aktualiomis temomis. Lankėsi Baltuosiuose rūmuose, kur susitiko ir kalbėjosi su JAV prezidentu Džordžu Bušu, Minske ėmė interviu iš Baltarusijos prezidento Alenksandro Lukašenkos.

 

Žurnalistinė veikla

1996 m. dirbo radijo stotyje M-1, atliko praktiką „Kauno dienoje“.

1997 m. LNK televizijoje pradėjo dirbti žinių reporteriu, o 1998 m. pradėjo rengti laidą „Savaitės panorama“, vėliau tapo žinių tarnybos vadovu.

2001 m. liepos mėnesį paskirtas LNK informacinių laidų grupės vyr. redaktoriumi.

2004 m. pradėjo darbą Lietuvos televizijoje. Dirbdamas laidos „Žodžio laisvė“ vedėju ir žinių redaktoriumi (2002 m.) Edmundas Jakilaitis lankėsi Baltuosiuose rūmuose, kuriuose susitiko ir kalbėjosi su JAV prezidentu Džordžu Bušu.

2008 m. pradėjo dirbti „Lietuvos ryto TV“, vėliau tapo šios televizijos vadovu.  Dirbdamas šioje televizijoje jis kartu su žurnaliste Rita Miliūte ėmė interviu iš Baltarusijos prezidento Alenksandro Lukašenkos prieš pastarajam lankantis Lietuvoje 2009 m. rugsėjo 16 d.

Nuo 2013 m. „Lietuvos ryto“ televizijoje dirba  kaip nepriklausomas žurnalistas, kuria laidas „Lietuva tiesiogiai“ ir „24/7“.

 

Įvertinimai

Gavo novatoriškiausių žurnalistų ir žiniasklaidos priemonių apdovanojimą „Nmedia 2007” už televizijos mobiliajame telefone idėją – „Šimtas sekundžių“.

2012 m. www.lrytas.lt skaitytojų išrinktas „Patraukliausiu” TV veidu“.

Pomėgiai

Tarp daugelio E. Jakilaičio pomėgių yra tenisas, bitininkystė bei buriavimas.

 

(Miglės Kriaučiūnaitės nuotr.)

comments powered by Disqus

Siūlyk kandidatą!