Žurnalistai - Aurelijus Katkevičius

177
Aurelijus Katkevicius

Aurelijus Katkevičius

Žurnalistas, žurnalo „Verslo klasė“ vyr. redaktorius, tinklaraštininkas. 

Vienas pirmųjų ryšių su visuomene Lietuvoje specialistų. Dabar – žurnalo „Verslo klasė“  ir kitų „Verslo žinių“ bendrovės leidžiamų žurnalų („Iliustruotasis mokslas“, „Iliustruotoji istorija“) redaktorius.

Žurnalistinė veikla

1993–1995 m. – „Literatūros ir meno“ kritikos skyriaus žurnalistas, savaitraščio „Veidas“ vyr. redaktorius.

1995–1997 m. – „Verslo žinių“ Finansų ir rinkų skyriaus vadovas.

Nuo 2010 m. – žurnalo „Iliustruotasis mokslas“ redaktorius.

Aurelijus Katkevičius yra išvertęs į lietuvių kalbą grožinės literatūros kūrinių, rašė eiles.

 

Kita veikla

1990–1992 m. buvo LR Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo pirmininko patarėjas, 1992–1993 m. – Danijos konsultacijų įmonės „Fyns erhvervsrad“ konsultantas, 1993–1995 m. – Lietuvos ir Danijos bendros įmonės „Linea artis“ viceprezidentas. LR Prezidento rinkimų metu kūrė Rolando Pakso įvaizdį, buvo vienas svarbiausių įvaizdžio patarėjų R. Pakso prezidentavimo metu, visuomeninis prezidento konsultantas informacijos valdymo klausimais.

2000–2005 m. kartu su buvusiais kolegomis žurnalistais iš leidinio „Veidas“ įsteigė ryšių su visuomene agentūrą UAB „DDB&Co. ir Katkevičius“, yra UAB „DDB&Co. ir Katkevičius“ valdybos pirmininkas, bendrovės dalininkas.

Buvo UAB „Piar“, naudojančios prekės ženklą „PR Service“, valdybos pirmininku. Dirbo UAB „Viešųjų ryšių partneriai“ (VRP) projektų vadovu (2000 m.), 2005–2006 m. – ryšių su visuomene agentūros „PR Service/Edelman affiliate“ valdybos pirmininkas.

comments powered by Disqus

Siūlyk kandidatą!