Verslininkai - Sigitas Žvirblis

160
sigitas zvirblis 8378

Sigitas Žvirblis

UAB „Intersurgical“ generalinis direktorius.

Visame pasaulyje puikiai žinomos medicininės paskirties gamintojos UAB „Intersurgical“, įsikūrusios Lietuvos provincijoje, vadovas – vienas gerbiamiausių Švenčionių rajonų žmonių. Jis ne tik savo įmonėje sukūrė per tūkstantį darbo vietų, parengė specialistų, daug dėmesio skiria darbuotojų socialinėms reikmėms, bet ir savo labdaringa veikla daug nuveikė visos Švenčionių bendruomenės labui.

(R. Jonaitienės nuotr.)

Veiklos sritis

Sigito Žvirblio vadovaujama įmonė visame pasaulyje yra žinoma kaip gaminių, skirtų reanimacijai, anestezijai bei slaugai, gamintoja. UAB „Intersurgical“ – didžiausia Švenčionių rajono įmonė pagal sukurtų darbo vietų skaičių ir investicijas, tuo pačiu – ir didžiausia mokesčių mokėtoja. Nuo 1994 m. Sigitas Žvirblis  – UAB „Intersurgical“ generalinis direktorius. Šiai įmonei jis vadovauja nuo jos įkūrimo pradžios. Sumanaus S. Žvirblio vadovavimo dėka įmonė sėkmingai plečiasi ir vystosi: įmonės veiklos pradžioje dirbo 35, o šiandien – jau apie 1000 darbuotojų. Vadovas daug dėmesio skiria darbuotojų socialinėms reikmėms tenkinti, jaunosios kartos profesiniam rengimui. Pabradės miesto abiturientai siunčiami mokytis ir sugrįžta žinodami, kad jiems bus sukurta darbo vieta.  Švenčionių rajono gyventojai  sudaro daugiau kaip 85 proc. visų įmonės darbuotojų.

Didžioji dalis UAB „Intersurgical“ pagamintos produkcijos yra eksportuojama į daugelį Europos Sąjungos šalių, JAV, Artimuosius Rytus bei kitas valstybes. Įmonė eksportuoja apie 98 proc. pagaminamos produkcijos.

 

Kita veikla

S. Žvirblis buvo profesionalus futbolininkas, baigė Panevėžio  sporto mokyklą-internatą bei to meto Lietuvos valstybinį kūno kultūros institutą (dabar – Lietuvos Sporto universitetas), 1979–1983 m. žaidė Kauno „Atleto“ bei Kauno „Bangos“ futbolo komandose. 

 

Įvertinimas

2003 m. apdovanotas Vilniaus apskrities viršininko administracijos III laipsnio nominacija „Už nuopelnus finansinio-gamybinio ugdymo srityje“.

2006 m. apdovanotas Švenčionių rajono socialinės infrastruktūros vystymo nominacija.

2006 m. suteiktas Švenčionių rajono garbės piliečio vardas.

„Metų vadovas 2009“ (žurnalo „Veidas“ organizuojamuose rinkimuose).

 

Savybės

Verslininkas sugeba užjausti ir materialiai paremti ne tik savo darbuotojus, bet ir įvairius Švenčionių rajono bei miesto visuomeninius renginius, sporto ir meno kolektyvus, mokyklas bei aukštojo išsilavinimo siekiantį jaunimą. Pats anksčiau aktyviai dalyvavęs sportiniame gyvenime, dabar šią progą suteikia ne tik savo įmonės darbuotojams, bet ir visai Pabradės miesto sportinei visuomenei. Jo pastangomis atstatytas apleistas buvusios VĮ ,,Modulis“ sporto kompleksas, kuriuo vėl gali naudotis pabradiškiai.

comments powered by Disqus

Siūlyk kandidatą!