Verslininkai - Ramūnas Karbauskis

Karbauskis

Ramūnas Karbauskis

Lietuvos verslininkas, ūkininkas, „Agrokoncerno“ įmonių grupės steigėjas ir vadovas, politikos veikėjas.

R. Karbauskis – prekyba trąšomis, pesticidais ir sėklomis bei grūdų supirkimu besiverčiančios „Agrokoncerno“ įmonių grupės įkūrėjas ir prezidentas. Verslininkas buvo pripažintas vienu iš 1990–2010 m. šalies žemės ūkio lyderių.

Veiklos sritis

Ramūnas Karbauskis gimė 1969 m. gruodžio 5 d. Naisiuose, Šiaulių raj. To meto Lietuvos žemės ūkio akademijoje įgijo mokslinio agronomo specialybę. 1990 m. įsteigė uždarąją akcinę bendrovę „Agrokoncernas“, kuri užsiėmė smulkia konsultacine-prekybine veikla. Šiandien įmonė yra išsiplėtusi į „Agrokoncerno“ grupę, kurią jau sudaro 25 Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje registruotos, sėkmingai veiklą plėtojančios agroverslo įmonės.

„Agrokoncerno“ įmonių grupė šiandien yra viena didžiausių Lietuvos žemdirbių partnerių agrocheminio aptarnavimo, žemės ūkio produkcijos realizacijos ir kitose agroverslo srityse. Savo veikla „Agrokoncerno“ grupė siekia Lietuvos žemdirbiams pasiūlyti geriausias paslaugas, pažangiausias technologijas, kokybiškiausius produktus bei konkurencingas kainas.

 

Kita veikla

1996–2000 m. ir 2000–2004 m. kadencijų Seimo narys.

Nuo 2006 m. – Lietuvos šaškių federacijos prezidentas. 1987–1988 m. buvo Lietuvos jaunių rusiškų šaškių rinktinės narys, tarptautinių ir rusiškų šaškių kandidatas į sporto meistrus.

Nuo 2009 m. – Lietuvos žemaitukų asociacijos vicepirmininkas.

Nuo 2009 m. – Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos pirmininkas.

Daug materialiai  padeda Šiaulių rajono gyventojams, yra įkūręs darbo vietų, remia įvairius kultūrinius, socialinius projektus. Jo iniciatyva Kuršėnuose įkurtas jaunimo centras. Verslininkas yra ir serialo „Naisių vasara“ bei festivalio visai šeimai „Naisių vasara“ mecenatas.

 

Įvertinimas

Kaip vienas iš 1990–2010 m. šalies žemės ūkio lyderių, apdovanotas Žemės ūkio ministerijos atminimo medaliu.

2014 m. Kultūros mecenato ženklas.

comments powered by Disqus

Siūlyk kandidatą!