Verslininkai - Arvydas Paukštys

163
Arvydas Paukstys

Arvydas Paukštys

Lietuvos verslininkas, bevielių technologijų įmonės „Teltonika“ įkūrėjas ir vadovas.

1998 m. įkūrė bevielių technologijų bendrovę „Teltonika“, kuri 2007 m. sukūrė pirmąjį lietuvišką mobilųjį telefoną. Įmonė, savo veiklos pradžioje turėjusi vos 2 darbuotojus, šiandien yra išaugusi į tarptautinį pripažinimą pelniusią kompaniją, kurioje buvo sukurta per 300 darbo vietų.

Veiklos sritis

1998 m. verslininkas Arvydas Paukštys įkūrė bevielių technologijų bendrovę „Teltonika“. Kurį laiką bendrovėje dirbo tik pats verslininkas ir jo žmona, o šiandien įmonė jau yra virtusi daugiau kaip 300 darbuotojų turinčia kompanija.

Pirmaisiais Arvydo Paukščio įkurtos ir vadovaujamos įmonės gaminiais tapo telekomunikacijų įrenginiai. 1992 metais jo vadovaujamoje įmonėje buvo pradėti gaminti fiksuotojo ryšio telefonai su skambinančiojo numerio atpažinimo funkcija. Žengdama koja kojon su technologijų vystymusi, A. Paukščio vadovaujama „Teltonika“ 2007 m. sukūrė pirmąjį lietuvišką mobilųjį telefoną.

Šiuo metu įmonėje kasmet pristatoma apie dešimt naujų gaminių, kurie plačiai eksportuojami į užsienį. Gaminių asortimentas labai įvairus: įvairūs maršrutizatoriai, modemai, transporto valdymo sistemos ir kt.

 

Įvertinimas

„Metų vadovas 2006“ (žurnalo „Veidas“ organizuojamuose rinkimuose).

2007 m. UAB „Teltonika“ buvo pripažinta žinių ekonomikos įmone ir užėmė 73 vietą tarp sparčiausiai augančių Europos bendrovių.

2012 m. UAB „Teltonika“ buvo įtraukta į vertingiausių Lietuvos įmonių šimtuką.

comments powered by Disqus

Siūlyk kandidatą!