Mokytojai - Tamara Dudik

duddik

Tamara Dudik

Šiaulių Lieporių gimnazijos rusų kalbos mokytoja metodininkė. 

Mokytojos savybės daugeliui jos mokinių suformavo idealaus pedagogo įvaizdį. Padėkos buvusiai mokytojai plaukia net nuo po platų pasaulį išsibarsčiusių mokinių. Jaunatviška, žaismingai vedanti pamokas, stengiasi, kad jos būtų įdomios ne tik mokiniams, bet ir jai pačiai. Ji yra gimnazijos savivaldos tarybos narė. Rusų kalbos (užsienio kalbos) mokytojų asociacijos narė.

T. Dudik mokinių atsiliepimai: „Tai mokytoja, kuriai už pedagoginį atsidavimą ir motinišką šilumą gyvai turi būti pastatytas paminklas; nemoralizuojanti, o ramiu tonu pasikalbanti; 110 proc. atsidavusi savo darbui, ne tik auklėtoja, mokytoja, bet ir draugė, mama; esu ne kartą matęs, kaip ji dėl mūsų verkė; mokytoja asmeniniu pavyzdžiu mokė žmogiškumo, atjautos, jautrumo; rusų mokytoją Tamarą Dudik, sustiprinusią iki šiol neišsivadėjančią mano meilę rusų kultūrai, aš tiesiog myliu...“ 

Pati mokytoja dar vis jaudinasi prieš kiekvieną pamoką, nes į kiekvieną mokinį žvelgia kaip į asmenybę, jai svarbu, kaip ją priims, ar supras.

comments powered by Disqus

Siūlyk kandidatą!