Mokytojai - Kęstutis Česaitis

173
kestutis cesaitis ir ramunas navardauskas

Kęstutis Česaitis

Šilalės raj. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos kūno kultūros mokytojas ekspertas, Šilalės raj. sporto mokyklos dviračių sporto treneris ekspertas.

Jo auklėtiniai – Lietuvos nacionalinės rinktinės nariai, Europos ir pasaulio varžybose užimantys prizines vietas. Daugkartinio prestižinių daugiadienių dviratininkų lenktynių nugalėtojo Ramūno Navardausko treneris.  Mokytojas geba įdomiai ir turiningai organizuoti ugdomąją veiklą pamokoje ar neformalioje veikloje.

Jo auklėtinis R. Navardauskas kelis kartus perrašė Lietuvos dviračių sporto istoriją – kartu su amerikiečių komanda „Garmin-Barracuda“ tapo prestižinių daugiadienių varžybų „Giro d' Italia“  lyderiu, o pasaulio čempionate grupinėse lenktynėse iškovojo 8-ąją vietą. Lietuvos dviratininkai tokių aukštumų dar nebuvo pasiekę per visą Lietuvos dviračių sporto istoriją.

Mokytojas aktyviai prisideda prie vykdomų vaikų vasaros poilsio, socializacijos, žalingų įpročių ir nusikalstamumo prevencijos programų įgyvendinimo, sporto švenčių gimnazijos ir miestelio bendruomenei organizavimo. Kartu su kolegomis jau ne vienerius metus organizuoja vaikų vasaros poilsio stovyklą „Jaunieji robinzonai“ prie Platelių ežero.

Kolegos apie jį sako: „Laimės auklėtinis varžybas, pagerins savo rezultatą – mokytojas kaip ant sparnų. O jei patį pagerbs už puikius auklėtinių pasiekimus ir jo gebėjimą ugdyti sportininkus, numos ranka ir tars: „Tai jų prakaitu sumokėta už pergales, o man į kitas varžybas jau reikia...“ 

 

Kita veikla

Du  kartus paskirtas vadovauti Lietuvos dviračių sporto federacijos trenerių tarybai, Lietuvos dviračių sporto vyrų rinktinei.

1998 m. kartu su bendraminčiais įkūrė Šilalės rajono dviračių sporto klubą „Kvėdarna“ ir jam vadovauja. Treneris organizuoja įvairius sporto renginius, žinomiausias iš jų – tarptautinės dviračių lenktynės, kurios Šilalėje įvyko jau 12-ą kartą.

 

Įvertinimas

2010 m. Metų mokytojo premija.

 

 

comments powered by Disqus

Siūlyk kandidatą!