Lietuvos fizikas, profesorius, habilituotas mokslų daktaras, Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto Kietojo kūno elektronikos katedros vedėjas, LMA tikrasis narys.
Atrado tarpjuostinę krūvininkų smūginę jonizaciją amorfiniame selene, sukūrė naują metodą tirti mažo judrio krūvininkų savybėms. Smūginės jonizacijos reiškinys naudojamas kuriant itin jautrias kameras, galinčias filmuoti naktį ir po vandeniu, medicinos tyrimo prietaisus, leidžiančius matyti iki 50 mikronų (maždaug pusės žmogaus plauko storio) kraujagysles ir nustatyti, kurioje vietoje formuojasi vėžys.
Puikiai tamsoje ar 3 km gylyje po vandeniu filmuojančių japoniškų vaizdo kamerų vartotojai nė neįtaria, kad prie jų išradimo prisidėjo lietuvių mokslininkai – Gytis Juška ir jo vadovaujami kolegos. Tiesa, už šį išradimą jie negavo nė cento, kadangi tėvynėje savo laiku jis buvo išjuoktas kaip prieštaraujantis fizikos dėsniams. Nesuskubus jo užpatentuoti, tai padarė japonai.
Domėjimosi sritis
Branduolinė fizika, krūvininkų pernašos, generacijos, rekombinacijos ir prilipimo nekristalinės sandaros puslaidininkiuose, kituose netvarkiuose dariniuose (polimeruose, amorfiniuose ir skystuosiuose kūnuose), saulės energetika.
Publikacijos
Daugiau kaip 200 mokslinių publikacijų autorius ir bendraautoris. ISI indeksą turinčiuose žurnaluse publikuoti 45 straipsniai (2001–2010 m.), citavimų skaičius – 793.
Įvertinimas
1996 m. Lietuvos mokslo premija už darbų ciklą „Šviesa sužadintų elektronų dinamika puslaidininkiuose“ (1985–1995 m.).