Naujienos

Vaizdo reportažas apie žurnalistę Dalią Kutraitę Giedraitienę

02/03/2015
Screen Shot 2015 03 02 at 18.50.05

„Tas toks ilgesys... jisai labai ilgai kamavo. Būdavo laikas, kada kokį nors mažą kūrinėlį turi sumontuot, – tai apkuista montažinė man net kvepia! Jau praėjo tas ilgesys. Dabar tokio kasdienio darbo televizijoje nenorėčiau. Bet ir nepritapčiau. Nežinau, ar kam būčiau įdomi. Nes mane jau išauklėjo: aš kai pasakau, kad reikėtų daryt tokią laidą, apie tą, sako: tai kas ją žiūrės, tu ir žiūrėsi?“

mintimis apie darbą televizijoje dalijasi buvusi jos laidų autorė ir vedėja Dalia Kutraitė Giedraitienė. Nors televizijoje patyrusi žurnalistė nebedirba jau keliolika metų, jos kurtos laidos žiūrovų atminty gyvuoja iki šiol. O savu laiku nemažą pasipriešinimo bangą turėję atremti į televizinę praktiką atvesti novatoriški Dalios sprendimai tebėra populiarūs ir mūsų dienomis.

Apie žurnalisto darbą gūdžiais sovietinės cenzūros metais ir Nepriklausomoje Lietuvoje, atrastą džiaugsmą kalbinti įdomiausias šalies asmenybes, politinio gyvenimo užkulisius, šiandienos aktualijas ir begalę kitų įdomybių su ne tik žurnalistės, bet ir politikės bei verslininkės duoną išbandžiusia Dalia Kutraite Giedraitiene kalbamės naujajame projekto „Yra šalis...“ vaizdo reportaže.

Reportažą kviečiame žiūrėti Dalią Kutraitę Giedraitienę pristatančioje „Dešimt+“ Žurnalistų kategorijos skiltyje (spausti čia). 

 

Malonios ir prasmingos peržiūros,

Pagarbiai

Projekto „Yra šalis...“ kūrybinė grupė

 

P.s. pasidalinkite nuoroda su draugais :)

comments powered by Disqus

Lietuvą atkūrę vyrai (20). Jonas Basanavičius

JonasBasanaviciusLG1511 Gydytojas, pagrindinis Lietuvos valstybingumo ideologas ir iniciatorius, tautos patriarchas.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (19). Jonas Vileišis

640px JonasVileiis Teisininkas, leidėjas, ilgametis Laikinosios sostinės burmistras.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (18). Jokūbas Šernas

JokubasSernas Teisininkas, žurnalistas, evangelikas reformatas.
Skaityti daugiau »

Siūlyk kandidatą!