Naujienos

Pokalbis su vienu autoritetingiausių šalies pedagogų

25/02/2015
Screen Shot 2015 02 25 at 11.12.54

Kaip dažnai prisimename visus tuos šviesuolius, kurie ženkliai prisidėjo prie to, kas mes esame šiandien? Tai yra mūsų mokytojus, kurių perteiktos žinios, laiku ištartas geras žodis ar įkvepiantis asmeninis pavyzdys suvaidino svarbų vaidmenį lemiamais mūsų gyvenimo metais? Retai. Dar rečiau turime progos pasiklausyti, kokiomis mintimis šios kilnios profesijos atstovai gyvena šiandien, kuo džiaugiasi, o kuo yra susirūpinę.

Jūsų dėmesiui pristatome vieną tų retų progų – vaizdo reportažą apie daugiausiai jūsų palaikymo balsų pelniusį projekte „Yra šalis…“ pristatomą pedagogą. Tai Edmundas Kvederis – Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijos direktorius ir ekonomikos mokytojas ekspertas, išugdęs visą eilę Lietuvą Europos ir pasaulio ekonomikos konkursuose garsinančių moksleivių.

Kažkada, kada mokytojas vienas mokėjo skaityti kaime ir buvo protingiausias žmogus, jis, aišku, buvo autoritetas dėl suprantamos priežasties. Šiandien skaito, keliauja visi ir, tarkim, geografijos mokytojas, pasakojantis apie kalnus iš vadovėlių, turi gerokai pasistengti, kaip tuos kalnus pristatys moksleiviui, kuris ten kasmet slidinėja… Tai iš tikrųjų situacija pasikeitė radikaliai. <…> Neįmanoma, kad tiesiog mokytojas atėjo, pravėrė duris ir jis jau iš karto autoritetas“, – teigia „Metų mokytojo“, „Metų šviesuolio“, „Liberaliausio mokytojo“ ir kitais garbingais įvertinimais apdovanotas mokytojas Edmundas.

Vaizdo reportažą apie šį autoritetingą šalies mokytoją kviečiame žiūrėti jį pristatančioje projekto mokytojų kategorijos skiltyje (spausti čia).


 

 

 

Malonios ir prasmingos peržiūros,

Pagarbiai

Projekto „Yra šalis...“ kūrybinė grupė

comments powered by Disqus

Lietuvą atkūrę vyrai (20). Jonas Basanavičius

JonasBasanaviciusLG1511 Gydytojas, pagrindinis Lietuvos valstybingumo ideologas ir iniciatorius, tautos patriarchas.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (19). Jonas Vileišis

640px JonasVileiis Teisininkas, leidėjas, ilgametis Laikinosios sostinės burmistras.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (18). Jokūbas Šernas

JokubasSernas Teisininkas, žurnalistas, evangelikas reformatas.
Skaityti daugiau »

Siūlyk kandidatą!