Naujienos

Naujienos Sportininkų kategorijoje

24/04/2013
SemberasSCANPIXRIANovosti2

Šiandien projekto Sportininkų kategoriją papildė net trys naujienos. Tai 2005 m. geriausiu Lietuvos futbolininku išrinktas Deividas Šemberas, daugkartinė Lietuvos ir Europos moterų stalo teniso čempionė Rūta Paškauskienė bei tarptautinės klasės sportinių šokių šokėjai ir treneriai, daugkartinio Europos ir pasaulio čempiono ansamblio „Žuvėdra“ įkūrėjai ir vadovai Skaistutė ir Romaldas Idzelevičiai. Pažinkime ir įvertinkime šiuos mūsų vyrus ir moteris, garsinančius Lietuvos vardą pergalėmis pasaulio sporto pirmenybėse!

Per vos 15 metų trunkančią profesionalaus futbolininko karjerą Deividas Šemberas pasiekė rekordinių aukštumų. Kartu su atstovaujamais geriausiais Rusijos futbolo klubais tapo daugkartiniu Rusijos futbolo pirmenybių čempionu, UEFA taurės laimėtoju. Nuo 1996 m. D. Šemberas atstovauja Lietuvai mūsų šalies vyrų futbolo rinktinėje. Plačiau apie Deividą skaitykite ir savo simpatijų balsus skirkite paspaudę čia.

 

Skaistutė ir Romaldas Idzelevičiai – aštuonis kartus Europos ir septynis kartus pasaulio Lotynų Amerikos sportinių šokių čempiono ansamblio „Žuvėdra“ įkūrėjai, vadovai ir treneriai. Tarptautinės klasės sportinių šokių šokėjų ir trenerių pora parengė šimtus sportinių šokių šokėjų, sėkmingai atstovaujančių Lietuvai pasaulio sportinių šokių pirmenybėse. Plačiau apie Skaistutę ir Romaldą Idzelevičius skaitykite ir savo simpatijų balsus skirkite paspaudę čia.

 

Nuo 1994 metų Europos stalo teniso čempionatuose Lietuvai atstovaujanti Rūta Paškauskienė – viena tituluočiausių Lietuvos sportininkių. Jaunoji stalo tenisininkė žemyno pirmenybėse jau yra iškovojusi net 16 apdovanojimų, iš kurių septyni – aukso. Plačiau apie Rūtą Paškauskienę skaitykite ir savo simpatijų balsus skirkite paspaudę čia.

comments powered by Disqus

Lietuvą atkūrę vyrai (20). Jonas Basanavičius

JonasBasanaviciusLG1511 Gydytojas, pagrindinis Lietuvos valstybingumo ideologas ir iniciatorius, tautos patriarchas.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (19). Jonas Vileišis

640px JonasVileiis Teisininkas, leidėjas, ilgametis Laikinosios sostinės burmistras.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (18). Jokūbas Šernas

JokubasSernas Teisininkas, žurnalistas, evangelikas reformatas.
Skaityti daugiau »

Siūlyk kandidatą!