Naujienos

Lietuvos kariuomenės kūrėjai

23/04/2013
dsc7754 4ff565a2

Šiandien projekto „Yra šalis“ Pareigūnų kategorijoje turime garbės pristatyti dar du jūsų pasiūlytus karininkus, savo sąžininga tarnyba ir darbais rodančius išskirtinį atsidavimą mūsų šaliai. Tai vieni iš nepriklausomos Lietuvos kariuomenės kūrėjų generolas majoras Jonas Vytautas Žukas bei atsargos brigados generolas Česlovas Jezerskas. Pažinkime juos ir įvertinkime:

 

Generolas majoras Jonas Vytautas Žukas – vienas iš nepriklausomos Lietuvos kariuomenės kūrėjų ir ginkluotųjų pajėgų vadų. Sąžininga daugiau nei dvidešimtmetį trunkanti generolo majoro tarnyba Lietuvai ir ilgametė patirtis lėmė tai, kad jam, buvusiam Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų vadui, buvo patikėta garbinga ir atsakinga užduotis atstovauti mūsų šalies gynybos interesams NATO organizacijoje ir Europos Sąjungoje.

Skaityti gen. mjr. Jono Vytauto Žuko pristatymą Pareigūnų kategorijoje ir įvertinti jo veiklą savo balsais galite paspaudę čia.

 

Atsargos brigados generolas Česlovas Jezerskas 1990 m. įkūrė karinį techninį klubą, šiandien vadinamą mechanizuotąja pėstininkų brigada „Geležinis vilkas“, ir tapo pirmuoju jos vadovu. Jaunystėje aktyviai sportavęs karininkas kartu yra ir daugkartinis Lietuvos, Europos ir pasaulio dziudo ir sambo čempionas.

Skaityti dm. gen. Česlovo Jezersko pristatymą Pareigūnų kategorijoje ir įvertinti jo veiklą savo balsais galite paspaudę čia.

(A. Pliadžio nuotr.)

comments powered by Disqus

Lietuvą atkūrę vyrai (20). Jonas Basanavičius

JonasBasanaviciusLG1511 Gydytojas, pagrindinis Lietuvos valstybingumo ideologas ir iniciatorius, tautos patriarchas.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (19). Jonas Vileišis

640px JonasVileiis Teisininkas, leidėjas, ilgametis Laikinosios sostinės burmistras.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (18). Jokūbas Šernas

JokubasSernas Teisininkas, žurnalistas, evangelikas reformatas.
Skaityti daugiau »

Siūlyk kandidatą!