Naujienos

Klaipėdos „Žuvėdra“ atsisveikino su gerbėjais

07/04/2015
dsc1509

Balandžio 2-3 dienomis Klaipėdos Švyturio arenoje Klaipėdos universiteto sportinių šokių ansamblis „Žuvėdra“ sukvietė savo gerbėjus į atsisveikinimo koncertus. „Yra šalis…“ DEŠIMT+ Sportininkų kategorijoje pristatomų šokėjų ir trenerių Skaistutės ir Romaldo Idzelevičių vadovaujamas kolektyvas šiemet mini savo 25-erių, o pats sportinių šokių klubas – 50-ies metų sukaktis. Šiais gražiais jubiliejais pasaulinį pripažinimą pelniusi, net septynis kartus Lotynų Amerikos šokių pasaulio čempione, devynis kartus Europos čempione bei 41 kartą įvairių tarptautinių konkursų laureate tapusi „Žuvėdra“ buvo priversta baigti savo karjerą.

„Žuvėdros“ atsisveikinimo koncerto pasirodymą stebėjusi šalies vadovė Dalia Grybauskaitė pasveikino „Žuvėdros“ šokėjus ir trenerius su jubiliejumi ir padėkojo už dešimtmečius trukusią veiklą ir įspūdingus pasiekimus.

Net penkiasdešimt metų „Žuvėdra“ simbolizavo Lietuvos skrydį, jos pergales ir pasiekimus. Gyvenome kartu su „Žuvėdra“, skridome į pergales ir didžiavomės jomis kartu. Todėl „Žuvėdros“ legenda visai Lietuvai reiškia ne tik sportą ar šokį, bet mūsų visų kultūros legendą. Jūs liksite Lietuvos žuvėdromis visą likusį gyvenimą, nes tai įpareigojimas ir visos Lietuvos pasididžiavimas“, – sakė Prezidentė.

Dviejų dalių jubiliejinio atsisveikinimo koncerte publika išvydo pasaulio ir Europos čempionatuose pergales pelniusias šokių kompozicijas „Rio“, „Viva Ispanija!”, „James Bond“, „Uraganas“, taip pat solinius šokėjų porų pasirodymus,  kuriuose derėjo kerintys šokėjų kostiumai, gyvai skambanti muzika, galingo garso, apšvietimo bei vaizdo projekcijų šou.

Paskutiniųjų „Žuvėdros“ pasirodymų metu „Švyturio“ arenoje susitiko kelių kartų šokėjai, kolegas sveikino klubo veteranai bei iš užsienio sugrįžusios buvusios šokėjos Natalia Maidiuk su šokių partneriu Manuel Favilla ir Andra Vaidilaitė su šokių partneriu Maurizio Vescovo, įvairių pasaulio čempionatų prizininkai.

Renginyje dalyvavo valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ (vadovas Deividas Staponkus, vyr. dirigentas Ugnius Vaiginis). Orkestro meistriškai atliekamų muzikos kūrinių ir pasaulio susižavėjimą pelniusios „Žuvėdros“ šokių programų darna, jų širdį virpinantys pasirodymai, sukurė ypatingą atsisveikinimo vakaro nuotaiką, o daliai ištikimiausių „Žuvėdros“ gerbėjų net išspaudė ašarą.

 

Skaistutė ir Romaldas Idzelevičiai

Tarptautinės klasės Lietuvos sportinių šokių šokėjai ir treneriai, daugkartinio pasaulio ir Europos sportinių šokių čempiono ansamblio „Žuvėdra“ vadovai.

Devynis kartus Europos ir septynis kartus pasaulio Lotynų Amerikos sportinių šokių čempiono ansamblio „Žuvėdra“ įkūrėjai, vadovai ir treneriai. Tarptautinės klasės sportinių šokių šokėjų ir trenerių pora parengė šimtus sportinių šokių šokėjų, sėkmingai atstovaujančių Lietuvai pasaulio sportinių šokių pirmenybėse.

Plačiau apie į pasaulio lygį Lietuvos sportinius šokius pakylėjusius trenerius skaityti bei savo palaikymo balsus jiems skirti galite apsilankę juos pristatančioje DEŠIMT+ Sportininkų kategorijos skiltyje (spausti čia).

 

 

Panaudotos A. Pliadžio bei LR Prezidento kanceliarijos nuotraukos/ R. Dačkus

comments powered by Disqus

Lietuvą atkūrę vyrai (20). Jonas Basanavičius

JonasBasanaviciusLG1511 Gydytojas, pagrindinis Lietuvos valstybingumo ideologas ir iniciatorius, tautos patriarchas.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (19). Jonas Vileišis

640px JonasVileiis Teisininkas, leidėjas, ilgametis Laikinosios sostinės burmistras.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (18). Jokūbas Šernas

JokubasSernas Teisininkas, žurnalistas, evangelikas reformatas.
Skaityti daugiau »

Siūlyk kandidatą!