Naujienos

Pirmasis vaizdo reportažas

20/05/2013
kucinskas

Kokią istoriją byloja mūsų genai? Iš kur kilo lietuviai ir kuo jie skiriasi nuo kitų mūsų planetos gyventojų? Savo gabumus ir intelektą paveldime ar išlaviname? Visa tai ir dar daugiau jums papasakos pirmajame projekto „Yra šalis…“ vaizdo reportaže pristatomas daugiausiai jūsų balsų balandžio mėnesį sulaukęs projekto Mokslininkų kategorijos atstovas akad. prof. habil. dr. Vaidutis Kučinskas

Reportažą žiūrėkite profesorių pristatančioje mūsų tinklalapio Mokslininkų kategorijos skiltyje (spausti čia). Peržiūrai rekomenduojame pasirinkti aukštos kokybės HD formatą.

Visai netrukus jus supažindinsime ir su kitomis daugiausiai jūsų balsų kiekvienoje kategorijoje balandžio mėnesį sulaukusiomis asmenybėmis. Jūsų dėmesio jau laukia vaizdo reportažai apie gydytojų kategorijoje daugiausiai balsų pelniusį gydytoją neurochirurgą Bronių Špakauską, mokytoją Vilių Mincevičių, pareigūną Albiną Šileiką, verslininką Darių Mockų… Sekite naujienas ir būkite pirmieji, susipažinę su šių daugiausiai Lietuvai ir jos vardo garsinimui nusipelniusių savo sričių profesionalų veikla ir interesais iš arčiau!

Primename, kad būtent jūsų balsai ir nuomonės lemia tai, apie kurias asmenybes toliau rengsime projekto reportažus. Jau birželio 1-ąją, susumavus visų jūsų balsus, paaiškės daugiausiai jų gegužės mėnesį kiekvienoje projekto kategorijoje sulaukę asmenys. Apie juos, kaip ir apie balandžio mėnesio asmenybių vienuoliktuką, taip pat parengsime po trumpą vaizdo reportažą. Tad kviečiame suskubti skirti savo balsus tiems asmenims, kurių veikla ir pasiekimai jus žavi ir įkvepia labiausiai.

Na, o dabar linkime malonaus reportažo apie profesorių Vaidutį Kučinską žiūrėjimo. Lauksime jūsų nuomonių ir vertinimų!

comments powered by Disqus

Lietuvą atkūrę vyrai (20). Jonas Basanavičius

JonasBasanaviciusLG1511 Gydytojas, pagrindinis Lietuvos valstybingumo ideologas ir iniciatorius, tautos patriarchas.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (19). Jonas Vileišis

640px JonasVileiis Teisininkas, leidėjas, ilgametis Laikinosios sostinės burmistras.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (18). Jokūbas Šernas

JokubasSernas Teisininkas, žurnalistas, evangelikas reformatas.
Skaityti daugiau »

Siūlyk kandidatą!