Naujienos

Neuromokslų puoselėtojas Lietuvoje

21/05/2013
osvaldasruksenas2

Kaip veikia mūsų smegenys? Kaip realizuojamos mūsų kognityvinės funkcijos? Kaip lavinti atmintį? Kuo skiriasi vyrų ir moterų smegenys? Į šiuos ir daugybę kitų įdomių neurobiologijos ir fiziologijos klausimų mūsų šalyje turbūt geriausiai atsakyti galėtų prof. dr. Osvaldas Rukšėnas.

Sulaukę daugybės jūsų rekomendacijų, šiandien projekte pristatomų mokslininkų gretas papildėme jo kandidatūra. Susipažinkite ir įvertinkite:

Lietuvos mokslo premijos laureatas prof. dr. Osvaldas Rukšėnas – Lietuvos neurobiologas, biofizikas, Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto dekanas, Neurobiologijos ir biofizikos katedros vedėjas. Profesoriaus iniciatyva mūsų šalyje buvo įsteigtos neurobiologijos studijų programos, parengtas visas būrys specialistų, šiandien žengiančių koja kojon su pasauline neuromokslų raida. Skaitykite profesoriaus pristatymą projekto Mokslininkų kategorijoje ir skirkite jam savo balsus paspaudę čia.

Žinote daugiau dvasininkų, gydytojų, inžinierių, menininkų, mokslininkų, mokytojų, sportininkų, verslininkų, visuomenės veikėjų, žurnalistų, pareigūnų, jūsų nuomone, vertų papildyti „Dešimt +“ galerijas? Siūlykite juos pildydami tinklalapyje pateiktą formą „Siūlyk kandidatą“. Į jūsų siūlymus bus atsižvelgta. Ir galbūt būtent tie asmenys, kurių veikla jus žavi, kelia pagarbos ir pasididžiavimo jausmą, papildys projekto kategorijas ir net turės galimybę būti pristatyti mūsų visuomenei plačiau, sukuriant apie juos po vaizdo reportažą!

comments powered by Disqus

Lietuvą atkūrę vyrai (20). Jonas Basanavičius

JonasBasanaviciusLG1511 Gydytojas, pagrindinis Lietuvos valstybingumo ideologas ir iniciatorius, tautos patriarchas.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (19). Jonas Vileišis

640px JonasVileiis Teisininkas, leidėjas, ilgametis Laikinosios sostinės burmistras.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (18). Jokūbas Šernas

JokubasSernas Teisininkas, žurnalistas, evangelikas reformatas.
Skaityti daugiau »

Siūlyk kandidatą!