Naujienos

Naujas vardas Verslininkų kategorijoje

17/06/2013
showfoto3

Širdies ir kraujotakos sistemos ligos – viena opiausių žmonių sveikatos problemų ir viena dažniausių mirčių priežasčių. Žmonija iki šiol nesugalvojo efektyvesnio būdo sustojusiai širdžiai gaivinti už defibriliatorių – prietaisą, atkuriantį elektrinių širdies impulsų ritmą.

Šiandien projekto Verslininkų kategorijoje pristatomų asmenybių gretas papildė Amerikos lietuvis Gintaras Vaišnys, įkūręs šiandien jau pasauline rinkos lydere tapusią defibriliatorius gaminančią kompaniją „Defibtech“. Kviečiame susipažinti su verslininko veikla ir ją įvertinti:

Gintaras Vaišnys – Amerikos lietuvis, 1999 m. paties įkurtą medicininės technikos gamybos kompaniją išvystęs į tarptautinio pripažinimo sulaukusią savo srities lyderę. Per veiklos dešimtmetį G. Vaišnio vadovaujamoje kompanijoje buvo pagaminta per 160 tūkstančių defibriliatorių keturiasdešimčiai pasaulio šalių. Teigiama, kad „Defibtech“ defibriliatoriai jau išgelbėjo per 5000 žmonių gyvybių, o pati kompanija 2007 m. buvo pripažinta sparčiausiai besivystančia medicininės technikos kompanija JAV. Gintaro Vaišnio veiklos pristatymą skaityti ir už jį balsuoti galite spustelėję čia: Gintaro Vaišnio pristatymas.

comments powered by Disqus

Lietuvą atkūrę vyrai (20). Jonas Basanavičius

JonasBasanaviciusLG1511 Gydytojas, pagrindinis Lietuvos valstybingumo ideologas ir iniciatorius, tautos patriarchas.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (19). Jonas Vileišis

640px JonasVileiis Teisininkas, leidėjas, ilgametis Laikinosios sostinės burmistras.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (18). Jokūbas Šernas

JokubasSernas Teisininkas, žurnalistas, evangelikas reformatas.
Skaityti daugiau »

Siūlyk kandidatą!