Naujienos

Naujas vardas Sportininkų kategorijoje

27/05/2013
GiedriusTitenisUniversiadoscempionas2

Šiandien projekto Sportininkų kategorijoje pristatomų asmenybių gretas papildo jūsų pasiūlytas daugkartinis šalies vyrų plaukimo rekordininkas ir čempionas Giedrius Titenis. Susipažinkite su šalies vardą garsinančio plaukiko veikla ir ją įvertinkite:

Lietuvos plaukikas, plaukimo čempionas ir rekordininkas, daugkartinis įvairių tarptautinių varžybų prizininkas Giedrius Titenis – tarptautinis sporto meistras, Lietuvos nacionalinės plaukimo rinktinės narys. Sportininkas atstovavo Lietuvai 2008 m. Pekino ir 2012 m. Londono olimpinėse žaidynėse. Patyręs plaukikas atstovavo ir Europos plaukikų rinktinei JAV vykusiose „Dvikovos baseine“ („Duel in the Pool“) varžybose (2011 m.). Skaityti Giedriaus pristatymą projekto Sportininkų kategorijoje ir skirti savo balsus galite paspaudę čia.

__________________________________________________________________________________

Žinote daugiau sportininkų, dvasininkų, gydytojų, inžinierių, menininkų, mokslininkų, mokytojų, verslininkų, visuomenės veikėjų, žurnalistų, pareigūnų, kurie, jūsų nuomone, yra verti papildyti „Dešimt+“ galerijose pristatomų asmenų gretas? Siūlykite juos pildydami tinklalapyje pateiktą formą „Siūlyk kandidatą“. Ir galbūt būtent tie asmenys, kurių veikla jus žavi, kelia pagarbos ir pasididžiavimo jausmą, papildys projekto kategorijas, o sulaukę didelio jūsų palaikymo turės galimybę būti pristatyti mūsų visuomenei ir plačiau, sukuriant apie juos po vaizdo reportažą!

comments powered by Disqus

Lietuvą atkūrę vyrai (20). Jonas Basanavičius

JonasBasanaviciusLG1511 Gydytojas, pagrindinis Lietuvos valstybingumo ideologas ir iniciatorius, tautos patriarchas.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (19). Jonas Vileišis

640px JonasVileiis Teisininkas, leidėjas, ilgametis Laikinosios sostinės burmistras.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (18). Jokūbas Šernas

JokubasSernas Teisininkas, žurnalistas, evangelikas reformatas.
Skaityti daugiau »

Siūlyk kandidatą!