Naujienos

Medicinos darbuotojų diena

27/04/2013
aciu daktarui

„...kai nėra sveikatos, negali pasireikšti išmintis, neįmanoma atsiskleisti menui, nebėra jėgų kovoti, turtai pasidaro nenaudingi, o protas – neveiklus“. (Herofilas).

Profesinė medicinos darbuotojų šventė – tai proga pagarbiai atsigręžti ir padėkoti žmonėms, lydintiems mus nuo pirmųjų gimimo akimirkų. Į Jus kreipiame viltingus žvilgsnius prispausti ligos ir skausmo, Jumis pasikliaujame eidami išgijimo keliu. Ne vienas iš mūsų esame dėkingi medikams už sugrąžintą sveikatą, žmogišką šilumą, kantrybę, suteiktą viltį ar tiesiog už gerą žodį bei patarimą. Gydytojo kelias – prasmingas ir sunkus, saugoti ir rūpintis žmogaus gyvybe – didžiulė atsakomybė ir pasiaukojimas. Pasišvęsti Hipokrato priesaikai ir kiekvieną valandą, kiekvieną minutę padėti žmogui pasiryžti gali tikrai ne kiekvienas. Ir kaip sakė Tėvas Stanislovas, atlikti nelengvą užduotį: išmokyti žmones džiaugtis. Medikai – tai žmonės, esantys arčiausiai prie kito žmogaus skausmo, džiaugsmo, nevilties ir svajonės.

 

Nuoširdžiai sveikiname visus, dirbančius šį taurų darbą. Tegul Jūsų kasdienybė būna kupina profesinio pasitenkinimo ir nuoširdžių dėkingumo žodžių. Ačiū Jums, kad esate! Linkime asmeninės laimės, būkite ir patys sveiki!


 

 

(Justinos Puidokaitės tapyba. Zenekos nuotrauka)

comments powered by Disqus

Lietuvą atkūrę vyrai (20). Jonas Basanavičius

JonasBasanaviciusLG1511 Gydytojas, pagrindinis Lietuvos valstybingumo ideologas ir iniciatorius, tautos patriarchas.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (19). Jonas Vileišis

640px JonasVileiis Teisininkas, leidėjas, ilgametis Laikinosios sostinės burmistras.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (18). Jokūbas Šernas

JokubasSernas Teisininkas, žurnalistas, evangelikas reformatas.
Skaityti daugiau »

Siūlyk kandidatą!