Naujienos

Lazeris dermatologo rankose

31/07/2013
Sidorovas dermatologas 205x2

Pristatome naują kandidatūrą Gydytojų kategorijoje. Tai Vilniaus lazerinės dermatologijos centro vadovas, gydytojas onkodermatologas, lazerinės medicinos specialistas med. m. dr. Viktoras Sidorovas.


Dar neseniai lazerinė medicina atrodė mokslinės fantastikos sritis. Šiandien švelnus, tausojantis modernus gydymas lazeriu atveria naujas galimybes medicinoje. Užtikrina greitą ir neskausmingą gijimą, nepalieka randų, sumažina infekcijos tikimybę. Vis daugiau kadaise sudėtingų operacijų virsta tiesiog procedūromis, kurioms nėra naudojama bendra nejautra, o pacientai iš karto paleidžiami į namus. pavojų. Dabar lazeriu gydomos odos ligos, ginekologiniai susirgimai, urologinės ligos.

Nors dabar ne viena klinika šalina apgamus ar kitus odos darinius lazeriu, prieš šalinant būtina pasitarti su gydytoju dermatologu onkologu. Kadangi V. Sidorovas yra ir onkodermatologas, ir lazerinės medicinos specialistas, pats ne tik tiksliai diagnozuoja ar odos darinys yra piktybinis, bet ir pritaiko jam lazerinį gydymą. Teigiama, kad praktiškai 90 proc. galutinio rezultato priklauso nuo specialisto, dirbančio su lazeriu, patyrimo, kvalifikacijos, o med. m. dr. V. Sidorovas yra puikiai įvaldęs visus odos ligų diagnostikos ir lazerinio gydymo metodus.

 

Plačiau apie med. m. dr. Viktorą Sidorovą skaitykite ir už jį balsuokite ČIA:

comments powered by Disqus

Lietuvą atkūrę vyrai (20). Jonas Basanavičius

JonasBasanaviciusLG1511 Gydytojas, pagrindinis Lietuvos valstybingumo ideologas ir iniciatorius, tautos patriarchas.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (19). Jonas Vileišis

640px JonasVileiis Teisininkas, leidėjas, ilgametis Laikinosios sostinės burmistras.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (18). Jokūbas Šernas

JokubasSernas Teisininkas, žurnalistas, evangelikas reformatas.
Skaityti daugiau »

Siūlyk kandidatą!