Naujienos

Iškovota viena didžiausių pergalių Lietuvos teniso istorijoje

13/04/2015
r berankis ir t gabasvilis us mens clay court championship nuotr 67680908

Savaitgalį Hjustone (JAV) įvykusiame ATP „World Tour 250“ serijos „Fayez Sarofim & Co US Men's Clay Court Championship“ turnyro finale Ričardas Berankis iškovojo istorinę savo ir viso Lietuvos teniso pergalę. Projekto „Yra šalis…“ DEŠIMT+ Sportininkų kategorijoje pristatomas geriausias visų laikų Lietuvos tenisininkas laimėjo vyrų teniso turnyro dvejetų varžybas ir savo apdovanojimų kolekciją papildė pirmuoju ATP trofėjumi.

Šį įspūdingą laimėjimą sportininkas pelnė kovodamas drauge su Rusijai atstovaujančiu Teimurazu Gabašviliu. Finale R. Berankis ir T. Gabašvilis 6:4 ir 6:4 įveikė filipiniečio Treato Huey'o ir amerikiečio Scotto Lipskio duetą. Abiems triumfavusiems tenisininkams tai buvo pirmasis laimėtas ATP serijos turnyras.

Laimėtas turnyras neabejotinai taps dar vienu stambiu šuoliu Ričardo Berankio karjeroje. Jis jau lėmė tai, kad geriausių pasaulio tenisininkų dvejetų reitinge lietuvis pakilo net per 331 poziciją ir šiuo metu užima rekordines aukštumas – 213 vietą. Tuo tarpu vienetų rungties ATP reitinge 24-erių metų sulaukęs sportininkas išsaugojo 80-ą poziciją.

Sveikiname Ričardą su šiuo didžiu laimėjimu!

Plačiau apie Ričardo Berankio veiklą ir pasiekimus skaitykite jį pristatančioje DEŠIMT+ Sportininkų kategorijos skiltyje (spausti čia).