Naujienos

Indėlis į verslo inovacijų skleidimą

04/06/2013
4

Jūsų siūlymu, projekto Verslininkų kategorijoje pristatome dar vieną asmenybę. Tai didžiausios pramoniniu būdu įrašytų kompaktinių plokštelių gamintojos Baltijos šalyse bendrovių grupės BOD Group įkūrėjas ir vadovas Vidmantas Janulevičius. Susipažinkite:

Vidmantas Janulevičius – verslo inovacijų skleidėjas mūsų šalyje. Verslininko įkurta ir vadovaujama bendrovių grupė pirmoji mūsų šalyje pradėjo gaminti novatoriškas informacijos laikmenas, o pastaruoju metu – ir atsinaujinančios energetikos elementus. Puikūs vadovo vadybiniai sugebėjimai ir brandūs verslo etikos principai lėmė tai, kad šiandien BOD Group – tai viena didžiausių ir moderniausių šios srities įmonių grupių Centrinėje ir Rytų Europoje. Skaityti gerb. V. Janulevičiaus pristatymą projekto Verslininkų kategorijoje ir skirti šiam verslininkui savo palaikymo balsus galite spustelėję čia.

__________________________________________________________________________________

Žinote daugiau verslininkų, dvasininkų, gydytojų, inžinierių, menininkų, mokslininkų, mokytojų, sportininkų, visuomenės veikėjų, žurnalistų, pareigūnų, kurie, jūsų nuomone, yra verti papildyti „Dešimt+“ galerijose pristatomų asmenų gretas?

Siūlykite juos pildydami tinklalapyje pateiktą formą „Siūlyk kandidatą“. Ir galbūt būtent tie asmenys, kurių veikla jus žavi, kelia pagarbos ir pasididžiavimo jausmą, papildys projekto kategorijas, o sulaukę didelio jūsų palaikymo turės galimybę būti pristatyti mūsų visuomenei ir plačiau, sukuriant apie juos po vaizdo reportažą!

comments powered by Disqus

Lietuvą atkūrę vyrai (20). Jonas Basanavičius

JonasBasanaviciusLG1511 Gydytojas, pagrindinis Lietuvos valstybingumo ideologas ir iniciatorius, tautos patriarchas.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (19). Jonas Vileišis

640px JonasVileiis Teisininkas, leidėjas, ilgametis Laikinosios sostinės burmistras.
Skaityti daugiau »

Lietuvą atkūrę vyrai (18). Jokūbas Šernas

JokubasSernas Teisininkas, žurnalistas, evangelikas reformatas.
Skaityti daugiau »

Siūlyk kandidatą!